Atribuită Anunț atribuire

ACORD-CADRU Inchiriere utilaje si autobasculante necesare pentru interventii in vederea mentinerii circulatiei pe drumurile nationale din administrarea DRDP Iasi, Lot 1-5

Număr anunț
189234
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
RAD-TRANS SRL (CUI 6617219)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.416.250 RON
Valoare atribuită
2.326.000 RON
Data anunțului
21.06.2018 01:30
Anunț de participare
184311

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Estimat: 1.416.250 RON Adjudecat: 2.326.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SDN Bacau 158.800 RON RAD TRANS S.R.L. 117.680 RON ↓25,9%
2 SDN Campulung Moldovenesc 196.000 RON DRUM CONSTRUCT S.R.L. 177.400 RON ↓9,5%
3 SDN Focsani 466.450 RON RAD TRANS S.R.L. 342.640 RON ↓26,5%
4 SDN Galati 400.000 RON DRUM CONSTRUCT S.R.L. 360.000 RON ↓10,0%
5 SDN Piatra Neamt 195.000 RON RAD TRANS S.R.L. 165.280 RON ↓15,2%
DRUM CONSTRUCT S.R.L. · RAD TRANS S.R.L. 10 contracte 1.163.000 RON
DRUM CONSTRUCT S.R.L. · contract 122 · 19.06.2018 88.700 RON
RAD TRANS S.R.L. · contract 123 · 19.06.2018 171.320 RON
DRUM CONSTRUCT S.R.L. · contract 124 · 19.06.2018 180.000 RON
RAD TRANS S.R.L. · contract 125 · 19.06.2018 82.640 RON
RAD TRANS S.R.L. · contract 126 · 19.06.2018 58.840 RON
RAD TRANS S.R.L. · contract 144 · 16.07.2018 58.840 RON
RAD TRANS S.R.L. · contract 217 · 29.08.2018 82.640 RON
DRUM CONSTRUCT S.R.L. · contract 173 · 24.06.2019 88.700 RON
DRUM CONSTRUCT S.R.L. · contract 174 · 24.06.2019 180.000 RON
RAD TRANS S.R.L. · contract 172 · 24.06.2019 171.320 RON

Valoare atribuită

2.326.000 RON

din 1.416.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.