Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU MATERIALE IGIENICO-SANITARE SI DE CURATENIE
- Număr anunț
- SCNA1000129
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.611,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.611,20 RON
- Data anunțului
- 22.06.2018 08:46
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 5.611,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | sapun semitoaleta 125 gr/buc | — | Klaus Distribution 2 contracte | 5.611,20 RON |
| Klaus Distribution · contract 114250 · 07.06.2018 | — | |||
| Klaus Distribution · contract 114251 · 07.06.2018 | 5.611,20 RON | |||
| 2 | inalbitor rufe (clor) | — | Anulat | — |
| 3 | Unghiera | — | Anulat | — |
Valoare atribuită
5.611,20 RON
din 5.611,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro