Atribuită
Anunț atribuire
CONTRACT DE FURNIZARE BENZINA SI MOTORINA, NR. 8681/6.07.2018 SI NR. 8682/6.07.2018
- Număr anunț
- CAN1001773
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239.720 RON
- Valoare atribuită
- 239.720 RON
- Data anunțului
- 13.07.2018 12:49
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 239.720 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | LUKOIL ROMANIA S.R.L. | 239.720 RON |
Valoare atribuită
239.720 RON
din 239.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro