Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 8,0% sub estimat

Furnizare uleiuri

Număr anunț
SCNA1001480
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
LUBEXPERT ROMANIA SRL (CUI 14710237)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179.000 RON
Valoare atribuită
164.605 RON 8,0% sub estimat
Data anunțului
19.07.2018 08:20
Anunț de participare
SCN1001720

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Adjudecat: 164.605 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ulei 15W40 SC LUBEXPERT ROMANIA SRL 43.160 RON
2 Ulei 10w40 SC LUBEXPERT ROMANIA SRL 54.725 RON
3 Ulei 80w90 EURODEALER PARTS 22.080 RON
4 Ulei ATF II PREMIUM LUBRICANTS 44.640 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
EURODEALER PARTS SRL CUI RO 18222212
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

164.605 RON

din 179.000 RON estimat 8,0%

Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 14.395 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.