Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru nr. 226458/18.07.2018 privind servicii de intretinere si reparare pentru 51 autospeciale, autovehicule aflate in dotarea I.P.J. Timis.
- Număr anunț
- CAN1002170
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- BEST ENGINE SRL (CUI 26052542)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.000 RON
- Valoare atribuită
- 125.000 RON
- Data anunțului
- 25.07.2018 11:24
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 125.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | BEST ENGINE | 125.000 RON |
Valoare atribuită
125.000 RON
din 125.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro