Atribuită
Anunț atribuire
Contract de furnizare medicamente - 2644 - Infomed Fluids - 09.07.2018
- Număr anunț
- CAN1002396
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.156 RON
- Valoare atribuită
- 9.156 RON
- Data anunțului
- 27.07.2018 08:47
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 9.156 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | INFOMED FLUIDS S.R.L. | 9.156 RON |
Valoare atribuită
9.156 RON
din 9.156 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro