Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 68,0% sub estimat
acord cadru de servicii de supraveghere, prevenire, control si eradicare a bolilor la animale, a celor transmisibile de la animale la om, protectia animalelor si protectia mediului, de identificare si inregistrare a bovinelor, suinelor, ovinelor si caprinelor si a miscarii acestora, precum si de corectare a eventualelor erori sau neconformitati generate de nerespectarea termenelor de inregistrare sau de greseli de inregistrare
- Număr anunț
- SCNA1001954
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- BERVET SRL (CUI 18582432)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530.145,98 RON
- Valoare atribuită
- 169.722,28 RON 68,0% sub estimat
- Data anunțului
- 30.07.2018 13:58
- Anunț de participare
- SCN1004975
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 530.145,98 RON Adjudecat: 169.722,28 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CSVA SURDUC | 276.888,56 RON | BERVET 2 contracte | 89.584,69 RON ↓67,6% |
| BERVET · contract 28A · 24.07.2018 | — | |||
| BERVET · contract 29 · 24.07.2018 | 89.584,69 RON | |||
| 2 | CSVA SALATIG | 253.257,42 RON | Cris-Vet 2 contracte | 80.137,59 RON ↓68,4% |
| Cris-Vet · contract 30 · 24.07.2018 | — | |||
| Cris-Vet · contract 31 · 24.07.2018 | 80.137,59 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CRIS-VET SRL CUI 18605234
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
BERVET SRL CUI RO18582432
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
CRIS-VET SRL CUI 18605234
Valoare atribuită
169.722,28 RON
din 530.145,98 RON estimat
68,0%
Adjudecat la 32,0% din estimat · economie 360.423,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.