Atribuită Anunț atribuire

Servicii de inchiriere utilaje in situatia de urgenta aparuta ca urmare a unei noi avarii la conducta de aductiune Valea Uzului-Bacau, in loc.Darmanesti, in data de 17.07.2018, ora 11.00, lot 3

Număr anunț
CAN1002527
Autoritate contractantă
R4278337 - MUNICIPIUL BACAU
Furnizor / câștigător
BAIXA SRL (CUI 13526199)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.200 RON
Valoare atribuită
22.200 RON
Data anunțului
30.07.2018 11:41

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 22.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
BAIXA S.R.L 22.200 RON

Valoare atribuită

22.200 RON

din 22.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.