Atribuită Anunț atribuire

Servicii de inchiriere utilaje in situatia de urgenta aparuta ca urmare a unei noi avarii la conducta de aductiune Valea Uzului - Bacau, in zona loc. Darmanesti, in data de 17.07.2018 ora 14.00, lot 1

Număr anunț
CAN1002613
Autoritate contractantă
R4278337 - MUNICIPIUL BACAU
Furnizor / câștigător
ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI 8574866)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data anunțului
31.07.2018 09:24

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 5.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ALMERA INTERNATIONAL S.R.L. 5.400 RON

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.