Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de proiectare și consultanta: LOT 1: Servicii de elaborare a Studiului de Fezabilitate, inclusiv documentatiile pentru obtinerea avizelor prevazute in certificatul de urbanism, LOT 2: Servicii de consultanta pentru elaborarea Formularului de Aplicare (FA) inclusiv servicii de asistenta a consultantului pe toata perioada pana la semnarea contractului de finantare cu autoritatea finantatoare, aferente proiectului „CREAREA UNOR SISTEME DE GESTIONARE EFICIENTĂ A GUNOIULUI DE GRAJD ÎN ORAȘUL FLĂMÂNZI, JUDEȚUL BOTOȘANI”, in vederea aplicarii la apelul de subproiecte cu nr. MAP/01/03.04.2018, în cadrul Programului Competitiv de Finanțare “Investiții la nivelul comunităților locale pentru reducerea poluării cu nutrienți”
- Număr anunț
- SCNA1002082
- Autoritate contractantă
- ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
- Furnizor / câștigător
- PENCRAFT SRL (CUI 19173045)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data anunțului
- 01.08.2018 10:02
- Anunț de participare
- SCN1006156
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 60.000 RON Adjudecat: 60.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de elaborare a Studiului de Fezabilitate (SF), inclusi… | 20.000 RON | SC PENCRAFT SRL | 60.000 RON |
| 2 | Servicii de elaborare a Formularului de Aplicare (FA) inclusiv … | 40.000 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Subcontractanți 1
PROEDIL SRL CUI 11806885
Valoare atribuită
60.000 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro