- Număr anunț
- 189834
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.297.090 RON
- Valoare atribuită
- 2.952.634,68 RON
- Data anunțului
- 01.08.2018 01:30
- Anunț de participare
- 183915
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 2.952.634,68 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxigen medicinal lichid | — | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. | 1.778.000 RON |
| 2 | Oxigen medicinal imbuteliat + Entonox | — | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. | 478.900 RON |
| 3 | Dioxid de carbon | — | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. | 7.450 RON |
| — | — | LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 15 contracte | 688.284,68 RON | |
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 1429 · 16.07.2018 | 177.800 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 1430 · 16.07.2018 | 22.165 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 1431 · 16.07.2018 | 447 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 52 · 09.01.2019 | 88.900 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 53 · 09.01.2019 | 11.109,50 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 54 · 09.01.2019 | 447 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 370. · 13.02.2019 | 16.055,34 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 370. · 13.02.2019 | 16.055,34 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 448 · 05.03.2019 | 1.032 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 647B · 25.03.2019 | 12.128,50 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 702 · 01.04.2019 | 99.060 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 1068 · 08.05.2019 | 10.175 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 1278.1 · 21.06.2019 | 88.900 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 1402 · 05.07.2019 | 17.010 RON | |||
| LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. · contract 1855 · 04.09.2019 | 127.000 RON | |||
Valoare atribuită
2.952.634,68 RON
din 2.297.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro