Atribuită
Anunț atribuire
Servicii artistice de mizica usoara, muzica populara si prezentare a evenimentului Zilele Municipiului Campia Turzii, editia a XXI-a, 17-19 august 2018
- Număr anunț
- CAN1003008
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- CREATIV ERA S.R.L. (CUI 35759756)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificata propriecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282.500 RON
- Valoare atribuită
- 282.500 RON
- Data anunțului
- 10.08.2018 11:54
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 282.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | CREATIV ERA SRL | 282.500 RON |
Valoare atribuită
282.500 RON
din 282.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro