Atribuită Anunț atribuire

Negociere SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ ȘI TRANSPORT BUȘTENI, IV -D.S. Neamț 23.07.2018, Lot 3 – O.S. VADURI – P 698/1331863.

Număr anunț
CAN1004020
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
FOOD GRUP SRL (CUI 17979184)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.460,80 RON
Valoare atribuită
10.460,80 RON
Data anunțului
03.09.2018 15:26

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 10.460,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SC FOOD GRUP SRL 10.460,80 RON

Valoare atribuită

10.460,80 RON

din 10.460,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.