Atribuită
Anunț atribuire
Servicii pentru organizarea evenimentului Povestea României Mari”- 9 septembrie 2018, lot 1
- Număr anunț
- CAN1004461
- Autoritate contractantă
- Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA "THE SKY" (CUI 38737949)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificata propriecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data anunțului
- 13.09.2018 12:23
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 9.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ASOCIAȚIA THE SKY | 9.000 RON |
Valoare atribuită
9.000 RON
din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro