Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 25,5% sub estimat
Sistem de programare PLC - Laptop în construcţie industrială pentru contractul nr. 61/05.09.2016 cu titlul “Cercetări și transfer de cunoștințe în domeniul tehnologiilor și instrumentelor software pentru informatizarea proceselor industriale – TISIPRO”, ID / Cod My SMIS: P_40_416 / 105736
- Număr anunț
- SCNA1004848
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.200 RON
- Valoare atribuită
- 25.494 RON 25,5% sub estimat
- Data anunțului
- 20.09.2018 12:09
- Anunț de participare
- SCN1010833
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ASTI AUTOMATION SRL CUI RO 14660090
Valoare atribuită
25.494 RON
din 34.200 RON estimat
25,5%
Adjudecat la 74,5% din estimat · economie 8.706 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.