Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord-cadru de furnizare produse (microbuze 16+1 locuri), în vederea asigurării participării structurilor unităţii la activităţi de pregătire, ședințe de tragere, exerciții și aplicații, cursuri, convocări, precum și în folosul unor misiuni specifice, conform caietului de sarcini nr. 994.352 din 27.08.2018.
- Număr anunț
- SCNA1004935
- Autoritate contractantă
- GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347.800 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 21.09.2018 14:21
- Anunț de participare
- SCN1014301
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
NURVIL SRL CUI RO 8517267
Valoare atribuită
0 RON
din 347.800 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 347.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.