Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de supervizare a lucrărilor la obiectivul „ Modernizare linii tramvai si carosabil Strada Siderurgiștilor si Strada 1 Decembrie 1918”
- Număr anunț
- SCNA1005381
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 28.09.2018 13:27
- Anunț de participare
- SCN1003796
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ALEXIAIOANA CONS SRL CUI RO 27865497
Valoare atribuită
0 RON
din 400.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 400.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.