Atribuită Anunț atribuire

Contract prestări servicii traducere din limba bulgară în limba română a Codului Penal al Bulgariei nr. 154/73846/2017/28.09.2018

Număr anunț
CAN1005600
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
RAINOF & PARTNERS (CUI 28592700)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.782,30 RON
Valoare atribuită
4.782,30 RON
Data anunțului
03.10.2018 12:41

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 4.782,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
RAINOF & PARTNERS 4.782,30 RON

Valoare atribuită

4.782,30 RON

din 4.782,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.