Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE ONCOLOGIE 2 2018

Număr anunț
CAN1005739
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
S.C. Alliance Healthcare Romania SRL (CUI 24481335)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215.438,50 RON
Valoare atribuită
215.438,50 RON
Data anunțului
05.10.2018 14:32

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 215.438,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
S.C. FARMEXPERT DCI S.R.L. 215.438,50 RON

Valoare atribuită

215.438,50 RON

din 215.438,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.