Atribuită Anunț atribuire

Servicii transport necesare desfasurarii referendumului național din zilele 6 și 7 octombrie 2018 pentru Sector 1, Sector 3 si Sector 5

Număr anunț
CAN1005721
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Municipiului Bucuresti (CUI 4267125)
Furnizor / câștigător
SC MADCOM DLS IMPEX SRL (CUI 9578386)
Cod CPV
60161000-4 · Servicii de transport de colete (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.080 RON
Valoare atribuită
129.080 RON
Data anunțului
05.10.2018 12:05

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 129.080 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MADCOM D.L.S. IMPEX S.R.L. 129.080 RON

Valoare atribuită

129.080 RON

din 129.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.