Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 2,1% sub estimat
Contract de lucrări (PROIECTARE + EXECTUIE) aferent investitiei „Asfaltare drumuri comunale in comuna Gangiova, jud. Dolj”
- Număr anunț
- SCNA1006031
- Autoritate contractantă
- COMUNA GINGIOVA (CUI 4554092)
- Furnizor / câștigător
- PANADRIA SRL (CUI 15926477)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.823.509 RON
- Valoare atribuită
- 5.701.150,78 RON 2,1% sub estimat
- Data anunțului
- 10.10.2018 11:18
- Anunț de participare
- SCN1008506
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PANADRIA SRL CUI RO15926477
Asociați 1
ORIZONTURI 2025 SRL CUI 19039648
Valoare atribuită
5.701.150,78 RON
din 5.823.509 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 122.358,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.