Atribuită Anunț atribuire

(negociere fara publicare prealabila a unui anunt de participare) din data de 11.10.2018 a contractului de achizitie publica - furnizare de produse, avand ca obiect achizitionarea de – Medicamente pen

Număr anunț
CAN1006584
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.814 RON
Valoare atribuită
26.814 RON
Data anunțului
25.10.2018 11:58

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 26.814 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
PHARMAFARM S.A. 26.814 RON

Valoare atribuită

26.814 RON

din 26.814 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.