Atribuită Anunț atribuire

Negociere SERVICII DE EXPLOATARE FORESTIERĂ ȘI TRANSPORT BUȘTENI, V – D.S. Neamț 13.09.2018, Lot 13 – O.S VADURI – P712/1346557

Număr anunț
CAN1007026
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
FOOD GRUP SRL (CUI 17979184)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.128,50 RON
Valoare atribuită
20.128,50 RON
Data anunțului
31.10.2018 14:38

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 20.128,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SC FOOD GRUP SRL 20.128,50 RON

Valoare atribuită

20.128,50 RON

din 20.128,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.