Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEL LED bulb A67 FR Set 3x13 100W 2700K 1521lm E27

Număr anunț
DA29881484
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Cod CPV
31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.929.482 RON
Data publicării
03.02.2022 00:00
Data finalizării
07.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.929.482 RON