Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Achiziție post de lucru cu calculator de proces pentru contractul nr. 61/05.09.2016 cu titlul “Cercetări și transfer de cunoștințe în domeniul tehnologiilor și instrumentelor software pentru informatizarea proceselor industriale – TISIPRO”, ID / Cod My SMIS: P_40_416 / 105736
- Număr anunț
- SCNA1008606
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Cod CPV
- 30211000-1 · Unitate centrala de procesare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.550 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 21.11.2018 08:37
- Anunț de participare
- SCN1025013
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
0 RON
din 116.550 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 116.550 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.