Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 53,1% sub estimat
Acord cadru de furnizare materiale consumabile si papetarie
- Număr anunț
- SCNA1007152
- Autoritate contractantă
- Fundatia Centrul de Resurse pentru Comunitatile de Romi (CUI 12550253)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.247,60 RON
- Valoare atribuită
- 33.905,67 RON 53,1% sub estimat
- Data anunțului
- 29.11.2018 09:48
- Anunț de participare
- SCN1013863
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 33.905,67 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOTUL 1 - birotica si papetarie | — | SUPREMOFFICE S.R.L. 2 contracte | 33.905,67 RON |
| SUPREMOFFICE S.R.L. · contract 74 · 25.10.2018 | — | |||
| SUPREMOFFICE S.R.L. · contract 75 · 25.10.2018 | 33.905,67 RON | |||
| 2 | LOTUL 2 - tonere si piese de schimb pentru imprimante/multifunc… | — | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SUPREMOFFICE SRL CUI RO 15241139
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
33.905,67 RON
din 72.247,60 RON estimat
53,1%
Adjudecat la 46,9% din estimat · economie 38.341,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.