Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 55,6% sub estimat

Achiziție publică legume toamnă

Număr anunț
CAN1008223
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.192 RON
Valoare atribuită
27.611,50 RON 55,6% sub estimat
Data anunțului
03.12.2018 17:16
Anunț de participare
CN1004392

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (7)

Estimat: 62.192 RON Adjudecat: 27.611,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Varză 28.633 RON LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte 8.320 RON ↓70,9%
LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract Y80978 · 19.11.2018
LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract Y80981 · 19.11.2018 8.320 RON
2 Morcov 9.520 RON DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte 1.407 RON ↓85,2%
DOIMAN COM S.R.L. · contract Y80982 · 19.11.2018
DOIMAN COM S.R.L. · contract Y80983 · 19.11.2018 1.407 RON
3 Ceapă 6.680 RON DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte 6.600 RON ↓1,2%
DOIMAN COM S.R.L. · contract Y80987 · 19.11.2018 6.600 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract Y80986 · 19.11.2018
4 Usturoi 2.564 RON DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte 612,50 RON ↓76,1%
DOIMAN COM S.R.L. · contract Y80984 · 19.11.2018
DOIMAN COM S.R.L. · contract Y80985 · 19.11.2018 612,50 RON
5 Gogonele 6.550 RON STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 6.500 RON ↓0,8%
STEDYAN COM S.R.L. · contract Y80991 · 19.11.2018 6.500 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract Y80990 · 19.11.2018
6 Sfeclă roșie 1.510 RON STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 1.490 RON ↓1,3%
STEDYAN COM S.R.L. · contract Y80992 · 19.11.2018
STEDYAN COM S.R.L. · contract Y 80993 · 19.11.2018 1.490 RON
7 Ardei gogoșar 6.735 RON STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 2.682 RON ↓60,2%
STEDYAN COM S.R.L. · contract Y 80989 · 19.11.2018 2.682 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract Y80988 · 19.11.2018

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

27.611,50 RON

din 62.192 RON estimat 55,6%

Adjudecat la 44,4% din estimat · economie 34.580,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.