Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

Achiziție post de lucru cu calculator de proces pentru contractul nr. 61/05.09.2016 cu titlul “Cercetări și transfer de cunoștințe în domeniul tehnologiilor și instrumentelor software pentru informatizarea proceselor industriale – TISIPRO”, ID / Cod My SMIS: P_40_416 / 105736

Număr anunț
SCNA1009336
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Cod CPV
30211000-1 · Unitate centrala de procesare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.550 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
04.12.2018 10:48
Anunț de participare
SCN1027421

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

0 RON

din 116.550 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 116.550 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.