Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 4,8% sub estimat
Servicii de mentenanţă hard şi soft - 1 an aferente sistemului informatic integrat implementat în cadrul proiectului „Implementarea unui sistem integrat de e-administraţie la nivelul CJ Dolj şi a unor UAT-uri din judeţul Dolj” – SMIS 48401, începând cu data de 18.12.2018
- Număr anunț
- SCNA1009679
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.000 RON
- Valoare atribuită
- 480.000 RON 4,8% sub estimat
- Data anunțului
- 10.12.2018 08:36
- Anunț de participare
- SCN1019982
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Subcontractanți 1
MOBIUS SOFTWARE SRL CUI 16296426
Valoare atribuită
480.000 RON
din 504.000 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 24.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.