Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,5% sub estimat

Achiziționarea de echipamente IT in vederea desfasurarii activitatilor in cadrul Proiectului: ,,EDU@1000 Sanse la un viitor mai bun pentru 1000 de copii din Borsa si Viseu de Sus", POCU/74/6/18/106927

Număr anunț
SCNA1010058
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
ELCOM INTERNATIONAL SRL (CUI 5124328)
Cod CPV
30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.250,01 RON
Valoare atribuită
53.990 RON 0,5% sub estimat
Data anunțului
14.12.2018 09:31
Anunț de participare
SCN1020116

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Estimat: 54.250,01 RON Adjudecat: 53.990 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Imprimantă si multifunctionala 12.500 RON
2 Laptop 20.416,67 RON
3 Tabla interactiva 13.333,33 RON
4 Sistem sonorizare 3.333,34 RON
5 Videoproiector 4.166,67 RON
6 ecran proiectii 500 RON ELCOM INTERNATIONAL S.R.L. 53.990 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

53.990 RON

din 54.250,01 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 260,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.