Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de colectare, transport si eliminare finala a deseurilor medicale cu furnizare de ambalaje
- Număr anunț
- 226044
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228.053,25 RON
- Valoare atribuită
- 780.203,25 RON
- Data anunțului
- 21.12.2018 08:30
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 780.203,25 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | STERICYCLE ROMANIA S.R.L. | 552.150 RON |
| — | — | STERICYCLE ROMANIA S.R.L. 5 contracte | 228.053,25 RON | |
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 20492 · 28.09.2018 | 55.215 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 27175 · 27.12.2018 | 55.215 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract 2443 · 01.02.2019 | 27.450 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract A9 · 01.04.2019 | 41.175 RON | |||
| STERICYCLE ROMANIA S.R.L. · contract A792 · 05.07.2019 | 48.998,25 RON | |||
Valoare atribuită
780.203,25 RON
din 228.053,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro