Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr.1 la Acordul cadru nr.A-11214/07.11.2018

Număr anunț
CAN1009642
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
INTREPRINDEREA METALURGICA PENTRU AERONAUTICA METAV SA (CUI 16036329)
Cod CPV
34731600-6 · Piese pentru turboreactoare sau pentru turbopropulsoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.575.815,20 RON
Valoare atribuită
3.575.815,20 RON
Data anunțului
01.01.2019 02:24

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 3.575.815,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
INTREPRINDEREA METALURGICA PENTRU AERONAUTICA METAV S.A. 3.575.815,20 RON

Valoare atribuită

3.575.815,20 RON

din 3.575.815,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.