Atribuită Anunț atribuire

Achiziţionarea de echipamente IT în cadrul proiectului „Dezvoltarea capitalului uman din Municipiul Turnu Magurele prin participarea la educatie”, Contract: POCU/74/6/18/107012

Număr anunț
SCNA1011166
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.960 RON
Valoare atribuită
204.960 RON
Data anunțului
09.01.2019 14:21

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

204.960 RON

din 204.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.