Atribuită
Anunț atribuire
Contoare monofazate si trifazate de energie electrica
- Număr anunț
- 190534
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- AEM SA (CUI 22362524)
- Cod CPV
- 38552000-9 · Contoare electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.556.650 RON
- Valoare atribuită
- 47.475.947 RON
- Data anunțului
- 10.01.2019 01:30
- Anunț de participare
- 184709
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 47.475.947 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Contoare monofazate de energie electrica | — | AEM S.A. | 22.925.760 RON |
| 2 | Contoare trifazate de energie electrica | — | AEM S.A. | 6.162.624 RON |
| 3 | Contoare trifazate de energie electrica cu modem | — | AEM S.A. | 5.340.088 RON |
| — | — | AEM S.A. 4 contracte | 13.047.475 RON | |
| AEM S.A. · contract 4600019559 · 20.12.2018 | 5.250.000 RON | |||
| AEM S.A. · contract 4600020023 · 04.04.2019 | 493.155 RON | |||
| AEM S.A. · contract 4600020027 · 04.04.2019 | 1.704.320 RON | |||
| AEM S.A. · contract 4600020407 · 26.06.2019 | 5.600.000 RON | |||
Valoare atribuită
47.475.947 RON
din 34.556.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro