Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru de servicii nr. 333/04.01.2019 avand ca obiect ”Servicii de intretinere a aplicatiei de Document Management”

Număr anunț
CAN1010561
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.600 RON
Valoare atribuită
69.600 RON
Data anunțului
17.01.2019 16:52

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 69.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SOBIS SOLUTIONS S.R.L. 69.600 RON

Valoare atribuită

69.600 RON

din 69.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.