Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru furnizare produse alimentare
- Număr anunț
- SCNA1001293
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.630,95 RON
- Valoare atribuită
- 102.630,95 RON
- Data anunțului
- 31.01.2019 07:54
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (52)
Adjudecat: 102.630,95 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ardei gras | — | — | |
| 2 | Aripi de pui | — | — | |
| 3 | Boia dulce | — | DOIMAN COM S.R.L. | 36.919,13 RON |
| 4 | Branza telemea | — | ZARAND LACTATE SA 4 contracte | 32.952,28 RON |
| ZARAND LACTATE SA · contract 1 · 27.06.2018 | — | |||
| ZARAND LACTATE SA · contract 14 · 28.01.2019 | 25.844 RON | |||
| ZARAND LACTATE SA · contract 2 · 09.01.2019 | 904 RON | |||
| ZARAND LACTATE SA · contract 197 · 29.06.2018 | 6.204,28 RON | |||
| 5 | BRANZA TOPITA | — | — | |
| 6 | CARNE TOCATA PORC | — | — | |
| 7 | cartofi | — | DOIMAN COM S.R.L. | 1.295 RON |
| 8 | cas proaspat | — | — | |
| 9 | ceai | — | — | |
| 10 | ceapa | — | — | |
| 11 | conipida | — | — | |
| 12 | conserva de peste | — | ADCON S.R.L. 3 contracte | 14.525,64 RON |
| ADCON S.R.L. · contract 13 · 28.01.2019 | 2.351,52 RON | |||
| ADCON S.R.L. · contract 270 · 26.10.2018 | 2.342,60 RON | |||
| ADCON S.R.L. · contract 201 · 29.06.2018 | 9.831,52 RON | |||
| 13 | conservant | — | Anulat | — |
| 14 | cozonaci 200 gr | — | Anulat | — |
| 15 | cimbru | — | — | |
| 16 | crenvusti | — | — | |
| 17 | dovlecei proaspeti | — | — | |
| 18 | faina alba 000 | — | DOIMAN COM S.R.L. | 2.370 RON |
| 19 | fasole galbena 720 gr | — | — | |
| 20 | fasole uscata | — | — | |
| 21 | fidea | — | — | |
| 22 | foi dafin | — | — | |
| 23 | gogonele | — | — | |
| 24 | gris | — | — | |
| 25 | hrean | — | Anulat | — |
| 26 | Iaurt 150 ml | — | — | |
| 28 | malai | — | — | |
| 29 | marar | — | — | |
| 30 | Margarina | — | — | |
| 31 | Marmelada | — | DOIMAN COM S.R.L. | 3.480,90 RON |
| 32 | mazare 800 gr | — | — | |
| 33 | Morcovi | — | — | |
| 34 | Orez | — | DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte | 3.361 RON |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 1 · 27.06.2018 | — | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 1 · 07.01.2019 | 3.361 RON | |||
| 35 | otet | — | — | |
| 36 | oua | — | — | |
| 37 | pasta tomata | — | ADCON S.R.L. 2 contracte | 7.727 RON |
| ADCON S.R.L. · contract 1 · 27.06.2018 | — | |||
| ADCON S.R.L. · contract 286 · 27.11.2018 | 7.727 RON | |||
| 38 | pastarnac | — | — | |
| 39 | Paste fainoase | — | — | |
| 40 | pate de ficat 100 G | — | — | |
| 41 | Patrunjel | — | — | |
| 42 | piper boabe | — | — | |
| 43 | Pulpe de pui | — | — | |
| 44 | rosii proaspete | — | — | |
| 45 | Sare | — | — | |
| 46 | telina | — | — | |
| 47 | ulei | — | — | |
| 48 | usturoi | — | — | |
| 49 | varza | — | — | |
| 50 | vegeta | — | — | |
| 51 | Zahar | — | — | |
| 52 | zahar vanilat | — | — | |
| 53 | praf de copt | — | — | |
Valoare atribuită
102.630,95 RON
din 102.630,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro