Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa protectie polietilena HD, fir 2,0 mm ochiuri 150×150 mm - 20x10 m - 200 mp

Număr anunț
DA29893064
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU (CUI 3797085)
Cod CPV
37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.964.795 RON
Data publicării
05.02.2022 00:00
Data finalizării
07.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.964.795 RON