Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIAL ANTIDERAPANT-ISU,COMBATERE PRAF,MgCl2 ;CaCl2- GRANULARA, ACTIVA SI LA -30 * C la sac

Număr anunț
DA29889412
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kiss Ferenc (CUI 14640417)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.323.019 RON
Data publicării
04.02.2022 00:00
Data finalizării
07.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.323.019 RON