Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 22,8% sub estimat

Servicii de curățenie pentru spațiile din sediul administrativ al Consiliului Județean Caraș-Severin, Sala Polivalentă Reșița și spațiile Consiliului Județean Caraș-Severin, din clădirea S.C CASE S.A Reșița, etaj 3.

Număr anunț
SCNA1013913
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
DO&COMPANY LUX SRL (CUI 16083584)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185.333,34 RON
Valoare atribuită
143.068 RON 22,8% sub estimat
Data anunțului
21.03.2019 18:02
Anunț de participare
SCN1035240

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 185.333,34 RON Adjudecat: 143.068 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de curățenie la sediul Consiliului Județean Caraș - Se… 86.666,67 RON do&company lux 121.733,60 RON
2 Sala Polivalentă Reșița, Piața 1 Decembrie 1918, nr. 5, județul… 76.000 RON
3 Spațiile Consiliului Județean Caraș-Severin, din clădirea S.C C… 22.666,67 RON RESI CLEAN OFFICE 21.334,40 RON ↓5,9%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DO&COMPANY LUX SRL CUI RO 16083584
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Terți susținători 1

Valoare atribuită

143.068 RON

din 185.333,34 RON estimat 22,8%

Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 42.265,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.