Atribuită Anunț atribuire

Achiziția serviciilor de organizare a reuniunii consiliului de afaceri generale CAG 11-13 martie 2019 in cadrul PRES RO UE 2019- Lot 3-Sisteme audio/video tip conferinta(echipamente +asistenta functi

Număr anunț
CAN1013363
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 15972430)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.793,75 RON
Valoare atribuită
134.793,75 RON
Data anunțului
22.03.2019 12:46

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 134.793,75 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
Backstage Production Group International Srl 134.793,75 RON

Valoare atribuită

134.793,75 RON

din 134.793,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.