Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire
Inchiriere utilaje pentru constructii, transport marfa, ridicat, deszapezire, autocuratenie si transport special, cu operator – 5 Loturi
- Număr anunț
- CAN1013903
- Autoritate contractantă
- OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
- Furnizor / câștigător
- EUGEN TRANS SRL (CUI 16168400)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.729.450 RON
- Data anunțului
- 06.04.2019 01:36
- Anunț de participare
- CN1003607
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 3 | Inchiriere utilaje pentru constructii, transport marfa, ridicat… | — | EUGEN TRANS S.R.L. | — |
| 5 | Inchiriere utilaje pentru constructii, transport marfa, ridicat… | — | S.C. RAD-TRANS S.R.L. | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RAD-TRANS SRL CUI RO 6617219
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
EUGEN TRANS SRL CUI RO 16168400
Subcontractanți 1
J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL CUI RO21013747
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL CUI RO21013747
Asociați 1
APREX AUTO SRL CUI RO 13686211
Subcontractanți 6
ATM - CONSTRUCT SA CUI RO 1352528
EUGEN TRANS SRL CUI RO 16168400
MACRO-TUR SRL CUI RO19021390
MODPACK SYSTEM SRL CUI RO22213182
AXA NIK INVEST SRL CUI 35326337
MARYTRANS SRL CUI RO9567212
Valoare estimată
90.729.450 RON
Deschise acum pe acest cod
1 licitație deschisă pe 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament …
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.