Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 7,6% sub estimat
Executie la obiectivul de investitii “ Sistem de canalizare in comuna Isalnita, judetul Dolj, etapa II - CANALIZARE ZONA VEST SI EST– rest de executat la data de 01.10.2018 ”
- Număr anunț
- SCNA1015015
- Autoritate contractantă
- COMUNA ISALNITA (CUI 4553283)
- Furnizor / câștigător
- SOENERG SRL (CUI 30728252)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.726.465 RON
- Valoare atribuită
- 3.442.220,40 RON 7,6% sub estimat
- Data anunțului
- 16.04.2019 11:59
- Anunț de participare
- SCN1034938
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SOENERG SRL CUI RO30728252
Asociați 1
S.C.A.D.T. SA CUI RO 1512351
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCT INVEST CARPATI SRL CUI RO16675390
Asociați 1
CONDOR PADURARU SRL CUI RO 6341635
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MECHANICA SRL CUI 16125442
Terți susținători 1
FIN CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 18559537
Valoare atribuită
3.442.220,40 RON
din 3.726.465 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 284.244,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.