Atribuită
Anunț atribuire
CONTRACT SUBSECVENT NR. 1/08.01.2019 LA ACORDUL-CADRU DE PRESTĂRI SERVICII DE COMUNICAȚII DATE MOBILE NECRITICE ÎN REȚEAUA OPERATORULUI RCS&RDS NR. 294756/28.11.2018
- Număr anunț
- CAN1014912
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.518,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.518,24 RON
- Data anunțului
- 25.04.2019 08:42
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.518,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | RCS&RDS | 2.518,24 RON |
Valoare atribuită
2.518,24 RON
din 2.518,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro