Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 49,2% sub estimat

ACORD CADRU DE FURNIZARE PIESE DE SCHIMB AUTO, ECHIPAMENTE SI SUBANSAMBLURI NOI, PENTRU AUTOBUZE MARCA B M C BELDE 250 SLF - DOUA LOTURI

Număr anunț
SCNA1016001
Autoritate contractantă
R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
Furnizor / câștigător
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. (CUI 13746607)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.500 RON
Valoare atribuită
49.503,20 RON 49,2% sub estimat
Data anunțului
09.05.2019 15:34
Anunț de participare
SCN1038077

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 49.503,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOTUL 1 - Piese si accesorii pentru motor, ambreiaj, cutii de … CALVET PROD S.R.L. 2 contracte 24.200 RON
CALVET PROD S.R.L. · contract 5632 · 25.04.2019
CALVET PROD S.R.L. · contract 5633 · 25.04.2019 24.200 RON
2 LOTUL 2 - Piese si accesorii pentru caroserii, frane, directie,… TRANS SERVICE COMPANY SRL 2 contracte 25.303,20 RON
TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 5634 · 25.04.2019
TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 5635 · 25.04.2019 25.303,20 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CALVET PROD SRL CUI RO17080144
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

49.503,20 RON

din 97.500 RON estimat 49,2%

Adjudecat la 50,8% din estimat · economie 47.996,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.