Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 59,3% sub estimat

Truse instrumentar chirurgical

Număr anunț
CAN1014869
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.898.957 RON
Valoare atribuită
2.399.637,36 RON 59,3% sub estimat
Data anunțului
21.05.2019 01:37
Anunț de participare
CN1006270

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 2.399.637,36 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Trusa instrumentar chirurgie cardio vasculara B.BRAUN MEDICAL 2 contracte 1.367.675,82 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 10438 · 22.04.2019
B.BRAUN MEDICAL · contract 12172 · 17.05.2019 1.367.675,82 RON
2 Trusa instrumentar chirurgie generala B.BRAUN MEDICAL 2 contracte 47.780,86 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 10439 · 22.04.2019
B.BRAUN MEDICAL · contract 12173 · 17.05.2019 47.780,86 RON
3 Trusa instrumentar chirurgie ortopedie B.BRAUN MEDICAL 2 contracte 546.996,29 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 10440 · 22.04.2019
B.BRAUN MEDICAL · contract 12174 · 17.05.2019 546.996,29 RON
4 Trusa instrumentar chirurgie urologie B.BRAUN MEDICAL 2 contracte 389.731,19 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 12175 · 17.05.2019 389.731,19 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 10441 · 22.04.2019
5 Trusa instrumentar chirurgie plastica B.BRAUN MEDICAL 2 contracte 47.453,20 RON
B.BRAUN MEDICAL · contract 10422 · 22.04.2019
B.BRAUN MEDICAL · contract 12175 · 17.05.2019 47.453,20 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3 Individuala
Ofertant
RICOMED SRL CUI RO 7866714
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.399.637,36 RON

din 5.898.957 RON estimat 59,3%

Adjudecat la 40,7% din estimat · economie 3.499.319,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.