Atribuită Anunț atribuire

Servicii de transport pentru presedintii sectiilor de votare, a buletinelor de vot si a celorlalte materiale electorale necesare organizarii si desfasurarii procesului electoral din ziua de 26.05.2019

Număr anunț
CAN1016253
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Municipiului Bucuresti (CUI 4267125)
Furnizor / câștigător
S&S GROUPE PRODIMPEX SRL (CUI 7944894)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.776 RON
Valoare atribuită
87.776 RON
Data anunțului
23.05.2019 15:25

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 87.776 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
S&S GROUPE PRODIMPEX SRL 87.776 RON

Valoare atribuită

87.776 RON

din 87.776 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.