Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru achizitie medicamente PN DIABET
- Număr anunț
- CAN1010453
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.843,68 RON
- Valoare atribuită
- 11.843,68 RON
- Data anunțului
- 29.05.2019 11:03
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (30)
Adjudecat: 11.843,68 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Insulinum aspartat Novorapid® penfill 100ui/ml 3ml | — | — | |
| 2 | Insulinum lispro Humalog® 100ui/ml 3ml | — | — | |
| 3 | Insulinum lispro Humalog® kwik-pen 100ui/ml 3ml | — | — | |
| 4 | Insulinum umane Insuman Rapid 100ui/ml 5ml | — | — | |
| 5 | Insulinum umane Insuman Rapid 100ui/ml 3ml | — | MEDIPLUS EXIM | 4.737,72 RON |
| 6 | Insulinum umane Humulin®R 100ui/ml 3ml | — | — | |
| 7 | Insulinum umane Mixtard® 30 penfill® 100ui/ml 3ml | — | FARMEXIM S.A. | 465,77 RON |
| 8 | Insulinum umane Insuman Comb 25 100ui/ml 3ml | — | — | |
| 9 | Insulinum umane Humulin®M3 100ui/ml 3ml | — | — | |
| 10 | Insulinum aspartat Novomix® 30 penfill 100ui/ml 3ml | — | — | |
| 11 | Insulinum lispro Humalog® Mix 25 Kwik-pen 100ui/ml 3ml | — | FARMEXIM S.A. | 328,64 RON |
| 12 | Insulinum glargine Lantus 100ui/ml 3ml | — | MEDIPLUS EXIM | 249,84 RON |
| 13 | Insulinum detemir Levemir® penfil 100ui/ml 3ml | — | — | |
| 14 | Insulinum glargine Tujeo 300ui/ml | — | MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 1.740,02 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 2 · 03.01.2019 | — | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 1894 · 22.04.2019 | 1.740,02 RON | |||
| 15 | Combinatii (insuline Glargine+Lixisenatidum) 100 ui/ml+50mcg/ml | — | — | |
| 16 | Exenatidum 10mcg/doza*60doze | — | FARMEXIM S.A. | 608,94 RON |
| 17 | Lixisenatidum 10mcg/doza*14doze 3ml | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. 2 contracte | 74,18 RON |
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 1100 · 20.02.2019 | 8,24 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 1896 · 22.04.2019 | 65,94 RON | |||
| 18 | Dulaglutidum 1,5mg/0,5ml | — | FILDAS TRADING S.R.L. 4 contracte | 1.783,80 RON |
| FILDAS TRADING S.R.L. · contract 1895 · 22.03.2019 | 733,23 RON | |||
| FILDAS TRADING S.R.L. · contract 1101 · 20.02.2019 | 73,31 RON | |||
| FILDAS TRADING S.R.L. · contract 3 · 03.01.2019 | — | |||
| FILDAS TRADING S.R.L. · contract 1293 · 20.03.2019 | 977,26 RON | |||
| 19 | Glimepiridum 2mg | — | — | |
| 20 | Gliclazidum 60mg | — | — | |
| 21 | Gliquidonum 30mg | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. | 23,08 RON |
| 22 | Repaglinidum 1mg | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. | — |
| 23 | Metforminum 500mg | — | — | |
| 24 | Metforminum 1000mg | — | — | |
| 25 | Sitagliptinum 100mg | — | PHARMAFARM S.A. 3 contracte | 376,78 RON |
| PHARMAFARM S.A. · contract 1291 · 20.03.2019 | 108,73 RON | |||
| PHARMAFARM S.A. · contract 1 · 03.01.2019 | — | |||
| PHARMAFARM S.A. · contract 1897 · 22.04.2019 | 268,05 RON | |||
| 26 | Vildagliptinum 50mg | — | — | |
| 27 | Saxagliptin 5mg | — | FARMEXIM S.A. | 1.454,91 RON |
| 28 | Dapagliflozinum 10mg | — | — | |
| 29 | Empagliflozinum 10mg | — | — | |
| 30 | Empagliflozinum 25mg | — | FARMEXIM S.A. | — |
Valoare atribuită
11.843,68 RON
din 11.843,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro