Atribuită
Anunț atribuire
Contract nr 1219/04.06.2019 - Nivolumabum 100 Mg+40Mg + TRASTUZUMABUM EMTANSINE + Pertuzumabum
- Număr anunț
- CAN1017316
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.537 RON
- Valoare atribuită
- 129.537 RON
- Data anunțului
- 14.06.2019 09:29
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 129.537 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | PHARMAFARM S.A. | 129.537 RON |
Valoare atribuită
129.537 RON
din 129.537 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro