Atribuită Anunț atribuire

NEGOCIERE FARA PUBLICARE PREALABILA ANINEOPLAZICE 2 2019 CTR 2

Număr anunț
CAN1017664
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93.810 RON
Valoare atribuită
93.810 RON
Data anunțului
21.06.2019 14:36

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 93.810 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
FRESENIUS KABI ROMANIA 93.810 RON

Valoare atribuită

93.810 RON

din 93.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.