Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 18,4% sub estimat

ACORD CADRU DE FURNIZARE PIESE DE SCHIMB AUTO, ECHIPAMENTE SI SUBANSAMBLURI NOI, PENTRU AUTOBUZE MARCA U D M - doua LOTURI

Număr anunț
SCNA1000852
Autoritate contractantă
R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
Furnizor / câștigător
ADETRANS SRL (CUI 2213161)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.000 RON
Valoare atribuită
59.565,69 RON 18,4% sub estimat
Data anunțului
25.06.2019 11:36
Anunț de participare
SCN1000449

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 59.565,69 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ACORD CADRU DE FURNIZARE PIESE DE SCHIMB AUTO, ECHIPAMENTE SI S… ADETRANS S.R.L. 2 contracte 36.414,56 RON
ADETRANS S.R.L. · contract 9193 · 18.06.2018 24.400,31 RON
ADETRANS S.R.L. · contract 7836 · 12.06.2019 12.014,25 RON
2 ACORD CADRU DE FURNIZARE PIESE DE SCHIMB AUTO, ECHIPAMENTE SI S… ADETRANS S.R.L. 3 contracte 23.151,13 RON
ADETRANS S.R.L. · contract 9192 · 18.06.2018
ADETRANS S.R.L. · contract 9195 · 18.06.2018 15.506,55 RON
ADETRANS S.R.L. · contract 7837 · 12.06.2019 7.644,58 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ADETRANS SRL CUI RO 2213161

Valoare atribuită

59.565,69 RON

din 73.000 RON estimat 18,4%

Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 13.434,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.